IQMan – Tabletki na powiększenie penisa opinia niezależna!

IQMan – Tabletki na powiększenie penisa opinia niezależna!
4.7 (93.33%) 3 votes

W XXI wieku seks nie jest już tematem tabu, ale kwestia wielkości penisa już tak. Większość facetów po prostu wstydzi się poruszać temat związany z rozmiarem swojego przyrodzenia. Oczywiście żartują sobie z tej kwestii, ale jak ktoś zapyta o to, ile centymetrów ma ich penis, unikają odpowiedzi lub podają nieprawdziwe dane. Bardzo chętnie natomiast komentują rozmiary kobiecych pośladków czy piersi. Myślę, że najwyższa pora z tym skończyć, bo w głębi serca każdy z nas dobrze wie, że rozmiar penisa ma znaczenie i to naprawdę duże. Nie tylko dla kobiet, ale przede wszystkim dla nas mężczyzn, bo to właśnie wielkość członka decyduje o naszej męskości i sile. No i co zrobić, gdy natura poskąpiła pod tym względem i obdarzyła nas penisem o mikroskopijnych wymiarach? Odkładać na operację i oddać swojego penisa w ręce chirurgów? Na szczęście jest lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, czyli tabletki na penisa. Wybór jest spory, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie warto stawiać na niepewne środki, a zwłaszcza IQMan. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszam do lektury.

IQMan – Tabletki na powiększenie członka

Na zakup tabletek IQMan zdecydowałem się dlatego, że ich działanie jest wielokierunkowe. Chciałem nie tylko powiększyć penisa, ale również poprawić jakość swojego życia seksualnego. Wstyd przyznać, ale nie zawsze udawało mi się stanąć na wysokości zadania. Zwłaszcza ostatnio każde zbliżenie kończyło się spektakularną klapą. Przyczyną był brak wzwodu i erekcji. Początkowo myślałem, że to wyłącznie wina stresu, którego miałem naprawdę sporo. Niestety po powrocie z dłuższego urlopu problem nadal występował, więc uznałem, że trzeba coś z tym zrobić. Kupiłem więc tabletki, które według producenta miały nie tylko wspomóc erekcję, ale też wydłużyć członka o całe 6cm. Efekty mnie zaskoczyły i to bardzo … otóż nie było żadnych efektów. Wydałem sporo kasy na zakup 4 opakowań, a problemy nie tylko się nie skończyły, ale jeszcze doszły, bo zaczął mi szwankować układ moczowy.

Dopiero wtedy zwróciłem uwagę na to, że opinie dotyczące IQMan są zamieszczane w dość krótkich odstępach czasu. Czyżby były pisane na zamówienie? Najwyraźniej tak, a całe to cudowne działanie to zwykła ściema. Właśnie wtedy uznałem, że kupię tabletki o ukierunkowanym działaniu, czyli Member XXL. To produkt dla mężczyzn, którzy chcą powiększyć rozmiar swojego penisa. Według producenta efekty są już po miesiącu, przy stosowaniu 2 tabletek dziennie. A u mnie już po 2 miesiącach  penis był dłuższy o 3,5cm i grubszy o 1 cm, a do tego zdecydowanie twardszy. Member XXL wyleczył mnie z kompleksów i zwiększył pewność siebie. Teraz jestem prawdziwym mężczyzną i to nie tylko w łóżku!

(Czytaj więcej na stronie producenta tutaj)

2 thoughts on “IQMan – Tabletki na powiększenie penisa opinia niezależna!

  • Marzec 2, 2018 at 8:06 am
    Permalink

    Member xxxl super polecam!!!! Stosowałem dwa lata temu i do dziś efekt się utrzymuje!

  • Marzec 3, 2018 at 6:20 pm
    Permalink

    Muszę spróbować tego preparatu! Dzięki

Comments are closed.