Naturalne powiększanie penisa jaki efekt?

Naturalne powiększanie penisa jaki efekt?
4.4 (88%) 5 votes

W dzisiejszych czasach wygląd fizyczny jest bardzo ważny – dotyczy to również wielkości członka. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu mężczyzn szuka sposobów na powiększenie swojego przyrodzenia. Czy istnieje sposób na to, aby członek był większy? Zarówno wielkość, jak i prawidłowe funkcjonowanie penisa, uzależnione jest od tego, w jakim stopniu ciała jamiste i gąbczaste wypełnione są krwią. Oznacza to, że bezpośredni wpływ na wielkość członka ma układ krążenia i to zarówno członka, jak i całego organizmu. Jedną z najbardziej naturalnych metod na utrzymanie, a nawet poprawienie ukrwienia członka, jest zmiana stylu życia na taki, który zapobiegnie rozwojowi i postępowi miażdżycy.

Ponadto zalecane są ćwiczenia mięśni dnia miednicy, czyli tzw. ćwiczenia mięśni Kegla. Odpowiadają one za ukrwienie członka i jego powiększenie w trakcie wzwodu. Mięśnie te znajdują się między moszną a odbytem. Napinają się w momencie, gdy dochodzi do przerwania czynności oddawania moczu. Ich ćwiczenie polega właśnie na naprzemiennym rozluźnianiu i napinaniu. Najlepiej wykonywać ćwiczenia w pozycji leżącej na plecach i z nogami zgiętymi w kolanach. Najlepiej rozpocząć od napinania mięśni na 3 sekundy i powtarzać ćwiczenie 30-50 razy, pamiętając o regularnym oddychaniu. Po opanowaniu tej umiejętności ćwiczenia można wykonywać podczas codziennych czynności.

Kolejną naturalną metodą powiększania penisa są ćwiczenia jelqing. Informacje na ich temat znaleźć można w sieci. Trzeba jednak pamiętać, że nie ma naukowych dowodów na ich skuteczność. Ponadto mogą pojawić się szkodliwe następstwa, np. blizny, urazy lub deformacje członka. Zdecydowanie najbezpieczniejszą naturalną metodą jest stosowanie suplementów diety zawierających bezpieczne, roślinne składniki usprawniające funkcjonowanie układu krwionośnego. Ich regularna suplementacja przynosi doskonałe efekty już po kilku tygodniach. Powodują nie tylko powiększenie członka, ale również zwiększają libido i wydłużają czas trwania erekcji.

Suplementy diety na powiększanie penisa działają już od pierwszego dnia, a pierwsze zauważalne efekty widoczne są po kilku tygodniach. Maksymalne wydłużenie może wynosić nawet 8-9 centymetrów. Jednocześnie wzrasta libido, co ma doskonały wpływ na życie seksualne. Opinie na temat tabletek na powiększanie penisa są bardzo pozytywne – efekty zależą jednak od systematycznej suplementacji. Co ważne, tabletki zawierają tylko naturalne składniki, dzięki czemu nie powodują efektów ubocznych.

Zobacz pełne zestawienie metod naturalnych: http://naturalnexxl.pl/

2 thoughts on “Naturalne powiększanie penisa jaki efekt?

 • Styczeń 31, 2018 at 1:15 pm
  Permalink

  Mam małego penisa jakieś 15 cm muszę spróbować go powiększyć

  • Luty 3, 2018 at 9:15 pm
   Permalink

   Czy ja wiem ja mam mniejszego to ja muszę zainwestować w rozmiar 🙂 !

Comments are closed.